Sağlık Bilimleri Fakültesi


Akademik Kadro

Bölüm Yönetimi

Bölüm Başkanı: Prof. Dr. phil. habil. İsmail Tufan

Bölüm Başkan Yardımcısı: Doç.Dr. Gülüşan ÖZGÜN BAŞIBÜYÜK

Bölüm Başkan Yardımcısı: Dr.Öğr.Üyesi Gökçe Yağmur GÜNEŞ GENCER

Öğretim Üyeleri


Prof. Dr. phil. habil. İsmail Tufan
Bölüm Başkanı (Kurucu Başkan)
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (2270)
e-posta: itufan@akdeniz.edu.tr

Prof.Dr. Hasan Hüseyin BAŞIBÜYÜK
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 310 6144 (4182)
e-posta: hbasibuyuk@akdeniz.edu.tr

Prof.Dr. Mustafa Cihan CAMCI
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (6157)
e-posta: cihanc@akdeniz.edu.tr

 

Doç.Dr. Gülüşan ÖZGÜN BAŞIBÜYÜK
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 310 6144 (4184)
e-posta: gozgun@akdeniz.edu.tr – gulusan.ozgun@gmail.com

 

Doç.Dr. Nilüfer Korkmaz Yaylagül
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4181)
e-posta: korkmaznilufer@hotmail.com


Doç.Dr. Özgür Arun
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4199)
e-posta: arun@akdeniz.edu.tr

Dr.Öğr.Üyesi Gökçe Yağmur GÜNEŞ GENCER
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00
e-posta:gokcegunes@akdeniz.edu.tr

Dr. Ikuko Murakami
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242  227 44 00 (4179)
e-postamikuko1025@yahoo.co.jp

ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ

 

Arş.Gör. Özlem ÖZGÜR
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242  227 44 00 (4196)
e-postaozlemozgur@akdeniz.edu.tr

 

Arş.Gör. Ahmet AYTEPE (13/b-4)
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242  227 44 00

MİSAFİR ÖĞRETİM ÜYELERİ


Prof.Dr. Terence Seedsman
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: terry@theseedsmans.com

 

Prof.Dr. Bernd Seeberger (Gerontolog)
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: bernd-seeberger@falsafeh.de

 

Prof.Dr. Gerhard Naegele (Gerontolog)
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: g.naegele@fz-juelich.de

 

Prof.Dr. Gørill Haugan
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: gorill.haugan@ntnu.no

 

 

Prof.Dr. Andrea Helmer-Denzel
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: andrea.helmer-denzel@dhbw-heidenheim.de

 

Prof.Dr. Rolf G. Heinze
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: rolf.heinze@rub.de

 

Prof. Dr. Andreas Ehgartner

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: andreas.ehgartner @ th-rosenheim.de

 

Prof. Dr. Esfandiar Tabari

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta:efandiar.tabari@gmail.com

 

Prof. Dr. Gerd Schuster

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: schuster.g@senivita.de

 

Prof. Dr. Tohru Ifukube

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: ifukube@human.iog.u-tokyo.ac.jp

e-posta: ifukube@gmail.com

 

 

Prof. Dr. Monika Reichert

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta:monika.reichert@tu-dortmund.de

 

Prof. Dr. Minako Nakabayashi

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta:

 

Prof. Dr. Akiyama Hiroko

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: akiyama@iog.u-tokyo.ac.jp

 

Prof. Dr. Hisao Osada

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta:vedo2701@nifty.com

 

Prof. Dr. Teraoka Shingo

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta:tera@cc.nara-wu.ac.jp

 

Prof. Dr. Gentaro Mizugaki

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)

e-posta:genta@cc.nara-wc.ac.jp

 

 

Prof. Dr. Yasuhito Kinoshita

Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: yasuhito@slcn.ac.jp

 

Prof. Dr. Phill Martin Pallauf
Gerontoloji Bölümü
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: martin.pallauf@umit.at

Prof. Dr. Hafiz Khan
Akdeniz University Departmant of Gerontology
Professor of Public Health and Statistics
Public Health at the University of West London (UWL), UK.
Associate Professorial Fellow at Oxford Institute of Population Ageing
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: hafiz.khan@uwl.ac.uk

 

 

Prof. Bertend Hollander
Flüt Sanatçısı
LUCA School of Arts Campus Lemmens
Leuven/Belgium
Tel: 0 242 227 44 00 (4179)
e-posta: berten.dhollander@gmail.com

 


Son Güncelleme : 21 Temmuz Salı 2020
119